Ви використовуєте застарілий браузер. Детальніше »
Щоб використовувати всі можливості сайту, завантажте і встановіть один з цих браузерів:

Новини

 Компанія "Українські джерела" проводить  акцію для нових клієнтів. З 1 лютого до 1 травня 2018 року зробивши мінімальне замовлення на воду - 2 бутиля, другий ви отримуєте безкоштовно в подарунок.

 

За детальнішою інформацією, або з приводу замовлення, звертайтеся за номерами телефонів, вказаними на сайті.

 

Будемо раді співпраці з Вами!

25
01/18

   Свято Великодня - це велике християнське свято. У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння!!! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Тож нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі.

Бажаємо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

з повагою Компанія "Українські джерела"

 

Вихідні дні:  1-3 травня

                        9 травня

27
04/16

 

Для клієнтів компанії "Українські джерела"  

 

 

 

знижки  на ремонт куллера 50%!!!!!

 

 

25
04/16

Компанія "Українські джерела" вітає вас зі святом весни дорогі жінки!!!!!!

 

Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.


                                                                                  Він вітання наші щирі
                                                                              Передасть всім дамам милим,
                                                                                Щоб жили в добрі і мирі
                                                                               
Щоб здійснились їхні мрії,
                                                                                Щоб коханими були,
                                                                                 Щоб у радості цвіли.
07
03/16

 

У компанії "Українські джерела ІФ" діє вечірня доставка води. У вівторок та четвер з 17 до 20:00. 

Користуйтеся зручним для Вас сервісом!

14
01/15
Цікаві факти про воду

Наша кров складається з води на 90%, мязи на 75%, кістки - 25%!

Найбільша дельта з усіх річок на Землі у річки Ганг

 
 
У світі є лише одна ріка, яка бере свій початок біля екватору і тече в зону помірного клімату: Ніл. Більшість річок течуть у зворотному напрямку
  
 
Кожен мешканець міста витрачає 200-300 літрів води за добу:
- Приймаючи душ протягом 5 хвилин, Ви витрачаєте близько 100 літрів води;

- Під час чищення зубів з незакритого крану витрачається 30 літрів води;

- Змив бачка унітазу – 8-10 літрів води;

- Наполовину заповнена ванна – 150 літрів;

- В середньому пральна машина використовує більше 100 літрів води за один цикл.
 
У давнину людина споживала до 18 літрів води за добу, зараз – 200-300 літрів. Збільшуються витрати води у промисловості, міському та сільському господарстві. До того близько 63% всієї спожитої прісної води витрачається безповоротно
 
 
Якщо врахувати, що 75% прісної води "заморожено"
у гірських льодовиках і полярних шапках, ще 24% знаходиться під землею у вигляді ґрунтових вод, а ще 0,5% "зосереджено" в ґрунті у вигляді вологи, то виходить, що на найбільш доступні та дешеві джерела води - річки, озера та інші наземні водойми припадає трохи більше 0,01% світових запасів води. Беручи до уваги те значення , яке вода має для життєдіяльності людини і всього живого на Землі , наведені цифри наочно підтверджують сакраментальне тезу про те , що вода - одне з найбільш дорогоцінних скарбів нашої планети.
 
Вчені підрахували, що 97,5% всіх запасів води на планеті Земля припадає на солоні води морів і океанів. Іншими словами, прісна вода становить тільки 2,5% світових запасів
 
 
46% всіє води Землі знаходиться у Тихому океані. В Атлантичному – 23,9%, в Індійському – 20,3%, а в Північному Льодовитому – 3,7%
 
 
Світовий океан містить 328 млн куб. миль морської води
 
 
Близько 70% Землі вкрито водою
 
 
Білок у воді

Морська вода - дуже поживна субстанція. В 1 куб. см такої води міститься 1,5 г білка і інших речовин. Вчені вважають, що один лише Атлантичний океан за своєю поживністю оцінюється в 20 тис. врожаїв, які збирають за рік по всій суші.

 
Найдорожча вода

Вода може бути безкоштовною, а може бути і дуже дорогою. Найдорожча в світі вода продається в Лос-Анджелесі. Виробники упаковують дорогоцінну рідину зі збалансованим смаком і значенням ph в пляшки зі стразами "Swarovski". Коштує така вода 90 $ за 1 л.

 
35 тонн води за життя

Без води людина може прожити дуже недовго. Потреба у воді стоїть на другому місці після кисню. Без їжі людина може прожити близько шести тижнів, а без води - п'ять-сім діб. За все життя людина випиває близько 35 т води.

 
Вода для здорового серця

Вода допомагає знизити ймовірність серцевого нападу. Під час досліджень вчені з'ясували, що ті люди, які п'ють близько шести склянок води в день, менше схильні до ризику серцевого нападу на відміну від тих, хто випиває всього дві склянки.

 
Вода як дієта

За допомогою води можна боротися із зайвою вагою. Вживаючи з напоїв тільки воду, можна різко знизити загальну калорійність раціону. По-перше, тому, що людина припиняє пити калорійні солодкі газовані води і соки; по-друге, тому, що після того, як ми п’ємо воду, нам менше хочеться солодощів, як у випадку з чаєм або кавою.

 
Найбільше прісної води - в льодовиках

Де найбільше води? Відповідь здається очевидною - у Світовому океані. Однак, насправді, в мантії Землі води міститься в 10-12 разів більше, ніж у Світовому океані. При цьому майже вся маса води на планеті не придатна для пиття. Ми можемо пити лише 3% води - саме стільки у нас запасів прісної води. Але навіть велика частина цих 3% недоступна, оскільки міститься в льодовиках.

 
Людина без води вмирає

Якщо людина втрачає 2% води від маси свого тіла, то вона відчуває сильну спрагу. Якщо відсотки втраченої води збільшаться до 10, то у людини почнуться галюцинації. При втраті 12% води людина не зможе відновитися без допомоги лікаря. При втраті в 20% - людина вмирає.

 
Вода - переносник хвороб

Вода не тільки дарує життя, але може і віднімати його. 85 % всіх захворювань у світі передається через воду. Щорічно 25 млн чоловік помирає від цих захворювань.

 
Основа життя — це вода

Всі живі істоти складаються з води: тварини — на 75 %, риби — на 75 %, медузи — на 99 %, картопля — на 76 %, яблука — на 85 %, помідори — на 90 %, огірки — на 95 %, кавуни — на 96 %. Вода становить майже 70 % маси тіла людини (це вільна, позаклітинна і так звана зв’язана вода, яка міститься усередині клітин). Людський ембріон на 97 % складається з води, а новонароджений — на 90 %. Найбільш інтелектуальна частина нашого тіла — мозок — на 85% складається з води, кров — на 95 %.

 
Вода як скло

Що буде, якщо взяти замерзлу чисту воду і продовжити її охолодження? З водою відбудуться неймовірні перетворення. При мінус 120 градусах за Цельсієм вода стає надв'язкою або тягучою, а при температурі нижче мінус 135 градусів вона перетворюється в "скляну" воду. "Скляна" вода - це тверда речовина, в якій відсутня кристалічна структура, як у склі.

 
Вода має більше, ніж три стани

Ще зі школи всі знають, що у води є три агрегатних стани: рідкий, твердий й газоподібний. Проте вчені виділяють 5 різних станів води в рідкому вигляді і 14 станів в замерзлому вигляді.

 
Надохолодження води

Всі добре пам'ятають зі шкільного курсу фізики, що вода замерзає при нулі градусів, а при 100 градусах закипає. Однак існує так зване надохолодження води. Таку властивість має дуже чиста вода - без домішок. Навіть при охолодженні нижче точки замерзання така вода залишається рідкою. Однак і в такому випадку існують температури, за яких вода стане льодом або закипить.

 
Лід швидше отримати з гарячої води

Яка вода швидше перетвориться на лід: гаряча чи холодна? Якщо міркувати логічно, то, звичайно, холодна. Адже гарячій потрібно спочатку охолонути, а потім вже замерзнути, а ось холодній остигати не потрібно. Однак досліди показують, що в лід швидше перетворюється саме гаряча вода.

Точної відповіді на запитання, чому все-таки гаряча вода замерзає швидше холодної, до сьогодні не знайшли. Можливо, справа у різниці переохолодження, випаровуванні, утворенні льоду, конвекції, або ж причина у впливі розріджених газів на гарячу і холодну воду. У фізиці цей парадокс називають Ефект Мпемби на честь відкривача Ераста Мпемба.

 
Найчистіша вода у Фінляндії

За даними ЮНЕСКО, найчистіша вода знаходиться у Фінляндії. Усього в дослідженні свіжої природної води брало участь 122 країни. При цьому 1 млрд людей у всьому світі взагалі не має доступу до безпечної води.

 

 
У Сенегалі є озеро яскраво-рожевого кольору. Наче в нього насипали марганцівки. Вода тут настільки солона, що вижити в ній можуть мікроорганізми тільки одного виду - вони і дають таке забарвлення.

 

 
Для приготування 1 склянки чаю або кави потрібно витратити не 200 мл, а майже 4 л води, тобто 19 склянок.

 

 

 
Під час намилювання рук з крана намарно витікає від 15 до 20 л води. Для зменшення подібного марнотратства необхідно частіше закручувати кран, що дозволить заощаджувати до 70% води.

 

 

 
З одного туалетного зливного бачка із зношеними прокладками може витікати до 20 л води кожної години. У сумі за день це 500 л, а в рік 178 тис. л.

 

 

 
Якщо з крана тече вода струменем товщиною як сірник, то втрати становлять понад 100 л на добу, і цієї води було б цілком достатньо, щоб прийняти душ трьом-чотирьом членам сім'ї.

 

 

 
Якщо з крана капає вода (тільки 10 крапель за хвилину), у місяць з нього намарно витікає близько 170 л води, у рік – понад 2 тис. л.

 

 

 
Вживання кофеїну й алкоголю призводить до обезводнення. На кожну випиту чашку кави або порцію алкоголю треба додатково випити склянку води

 

 

 
У склянці води міститься близько 8,000,000,000,000,000,000,000,000 (8 септіліонов) молекул

 

 

 
У найглибшій точці світового океану (Маріанський жолоб, 11034 м) кинутій у воду залізній кульці потрібно більше години, щоб досягти океанського дна

 

 

 
Забруднені підземні води очищаються протягом декількох тисячоліть.

 

 

 
Недалеко від села Кергалан в Азербайджані є горюча вода. Від сірника вода спалахує блакитним полум'ям через наявність у її складі метану.

 

 

 
Жителі острова Зелений Мис використовують оригінальні «установки» для отримання прісної води

 

Жителі острова Зелений Мис, де випадає дуже мало атмосферних опадів, використовують оригінальні «установки» для отримання прісної води: на схилах пагорбів вони висаджують в певному порядку різновид лілій з великими листками. Під час туманів на листі осідає роса і краплі її стікають до резервуару біля підніжжя схилу. Подібним чином можна зібрати до 200 літрів прісної води за добу.

 
За добу з поверхні Світового океану випаровується стільки води, скільки її міститься у руслах усіх рік земної кулі.
 
 
Верблюд вагою 250-300 кг може випити у спеку за один раз 100 літрів води.
 
 
Маса води рік складає приблизно 0, 01% загальної маси прісних вод Землі.
 
 
Одна тонна нафти утворює на поверхні води плівку площею 12 км²
 
 
Людина пропускає за рік через себе кількість води, що дорівнює п’ятикратній вазі тіла.
 
 
З поверхні морів, океанів і суші щорічно випаровується 520 тис. км³ води.
 
 
Наша кров складається з води на 90%, м’язи – на 75%, кістки – на 25%.
 
 
1 літр нафтопродукту, який потрапляє у ґрунт чи воду, робить непридатним для споживання 1 млн літрів води.
 
 
Магістрат Берліна 1641 року видав наказ, згідно з яким кожен, хто приїздив у місто, дорогою назад був зобов’язаний навантажити свій віз нечистотами і вивезти їх за межі міста.
 
 
У середньовічному Парижі (ХІІ століття) вміст нічних горщиків і помиї виливалися на вулицю безпосередньо через вікна. Щоб не облити перехожих нечистотами, потрібно було тричі крикнути «обережно, вода!» («gare l’eau!»).
 
 
У румунському місті Альба Юлія збереглися і нині діючі давньоримські каналізаційні системи, вік яких 1800 років.
 
 
В 1 км² водяної хмари міститься у середньому 2 тис. т води. В 1 км² льодяної хмари – близько 0,6 тис. т води.
 
 
14
01/15

Компанія "Українські джерела" вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!!!

Дай Боже Вам любові і тепла,
          Добра в сім’ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
          В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
          Хай ваше підприємство процвітає,
З чудовим святом, радості і мрій
           Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

Графік роботи в святкові дні

1-3 січня - вихідний

6 січня до 14:00

7-10 січня вихідний

14  січня до 14:00

18 січня до 14:00

06
09/14

У зв'язку з різкими коливаннями курсу гривні відносно іноземних валют, ціни на обладнання та супутні товари можуть відрізнятись від задекларованих на сайті (як в більшу так і у меншу сторони). Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Вартість води залишається незмінною і відповідає задекларованій !!!

 

З повагою, 
адміністрація ТОВ «Українські джерела».

 

28
08/14

 

     Шановні партнери та покупці! Триває літня спека. І щоб полегшити Ваше перебування в таку погоду, рекомендуємо користуватись кулером. Кулер охолоджує та нагріває воду швидко, підтримує постійну температуру – налити склянку охолодженої води влітку, зігрітися чашкою запашної кави або чаю взимку цілком можливо саме за допомогою кулера. Якісний кулер суттєво економить ваш час і не займає багато місця в офісі.

    Ще одна перевага кулера – він допомагає зберігати чистоту та якість води. Адже дуже важливо, щоб вода, яку ви вживаєте, завжди була чистою. Ви можете бути впевнені, що вода в бутлі не має бактерій та шкідливих мікроорганізмів. До того ж в бутель на кулері не потрапляють сторонні предмети. Придбавши кулер, ви будете пити чисту та корисну воду.

     І головне – кулер для води не дорого коштує. Ви можете купити кулер настільного типу, такий кулер буде підходити для квартири чи офісу і вартує до 850 грн, або ви можете придбати кулер дизайнерської моделі напольного типу будь-якого кольору, форми, з цифровим дисплеєм, показниками температури нагрівання та охолодження.

     Сподіваємось, ми переконали Вас, що кулер для води – це дійсно корисна, важлива, зручна та необхідна річ. Ви не витрачаєте гроші – ви робите інвестицію в своє здоров’я та майбутнє.

 

    З повагою, колектив ТзОВ Українські джерела.

04
07/14

«Свій до свого по своє» — це одне з найдавніших та найсвідоміших галицьких гасел на підтримку українського виробника, що віднайшло своє продовження і на сторінці «Українських джерел».

Пропонуємо скоштувати "Карпатський чай" - чай з трав, плодів та ягід, що виготовлений за традиційними карпатським рецептами. Приготування його на чистій артезіанській воді «Кришталь» допомагає добути діючі речовини рослин без втрати їх активності. Це забезпечує готовому продукту цілющі властивості, багату гаму запаху і смаку.

07
04/14
4.5 з 5. Оцінок: 30.